مهدی آشتیانی

مهدی آشتیانی

مدیر گروه آلمانی تندیس پارس

درباره استاد:
مهدی آشتیانی دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبائی می باشد و همچنین ایشان مدیر آموزشی ، آموزشگاه تندیس پارس هستند.

آدرس ایمیل

almani.online02@gmail.com

صفحه اینستاگرام

instagram.com/mahdi_ashtiani_deutsch

شماره تماس

02188109642

آدرس

تهران، میدان آرژانتین ،خیابان وزرا،خیابان سوم پلاک 25 طبقه سوم

بیوگرافی

استاد مهدی آشتیانی  فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته ی آموزش زبان آلمانی میباشند که بیشتر از ۷ سال سابقه ی تدریس این زبان را دارند.
ایشان دوره های آموزشی خود را در دانشگاه و همچنین زیر نظر ممتحن های Goethe و Ösd گذرانده اند و در زمینه ازمون های بین المللی تخصصی کار میکنند.

مهمترین نکته صرفا تدریس حرفه ای ایشان نیست، بلکه ایجاد و گسترش متد تخصصی زبان آلمانی میباشد که صرفا در موسسه ی تندیس پارس و با نام Magie des Deutschlernens für Iraner(جادوی یادگیری آلمانی برای ایرانی ها) ارائه میشود.

نکته ی حائز اهمیت درباره ی حضور ایشان در موسسه ی تندیس پارس به عنوان سوپروایزر و مدیر اموزشی، برگزاری دوره های اساتید و ارتباط دائمی با اساتید موسسه میباشد  که همیشه در حال اموزش و به روز کردن اساتید هستند تا صرفا مانند بسیاری از موسسات تدریس در کلاس ها به یک شکل و مانند ربات نباشد ،بلکه با توجه به سن و سواد و استعداد زبانی افراد مختلف بهترین متد اموزشی به کار گرفته شود.

و نکته ی اخر: تدریس متد Magie صرفا در موسسه ی تندیس پارس میباشد و این کتاب گلچینی از بهترین کتاب های تدریس زبان آلمانی در دنیا میباشد نه صرفا یک کتاب خاص!!!

کلاس های حضوری ایشان و اساتید حرفه ای دیگرمان در مجموعه در آکادمی تندیس پارس (tandis-pars.ir) انجام میشود.

استاد مهدی آشتیانی از اولین اساتید در ایران هستند که کلاس های آنلاین را به طور حرفه ای و با کیفیت بالا برگزار کردند و در حال حاضر قوی ترین کلاس های آنلاین آلمانی زیر نظر ایشان و با متد ایشان با اساتید حرفه ای دیگر در آموزشگاه تندیس پارس در حال برگزاریست.

فقط با گذشت یک یا دو جلسه در کلاس های اساتید مجموعه ما ، متوجه خواهید شد متدی که در آموزشگاه ما کار میشود،چقدر کاربردی و مفید است.

اینستاگرام ما

سایت اینترنتی ما

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

67%
تخفیف

کتاب داستان a2و b1

بدون امتیاز 0 رای
30,000 تومان
0
30,000 تومان
50%
تخفیف

اصطلاحات 2

بدون امتیاز 0 رای
99,000 تومان
0
99,000 تومان
50%
تخفیف

اصطلاحات 1

بدون امتیاز 0 رای
99,000 تومان
90
99,000 تومان
40%
تخفیف

اصطلاحات 1 و 2

بدون امتیاز 0 رای
298,000 تومان
29
298,000 تومان