اطلاعاتخبرگزاری ها

آموزش آلمانی مبتدی تا پیشرفته

روش آموزش زبان آلمانی و محوریت آن در ترم های مبتدی تا پیشرفته یکسان است: کار گروهی، قرار گرفتن در موقعیت گفت و گو و همچنین صحبت صرف به زبان آلمانی در کلاس.

امروزه زبان آلمانی از محبوبیت بیشتری میان زبان آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی برخوردار شده است. مجموعه آموزش ویدئویی زبان آلمانی با این فرض تهیه شده است که مخاطب هیچ گونه دانش نسبت به این زبان ندارد. در این مجموعه آموزشی سعی بر این شده است که تمامی مباحث پایه ای برای فراگیری زبان آلمانی و استفاده آن در سطوح مختلف آموزشی و محاوره مطرح گردد؛ به طوری که تمام سؤال های بزرگ زبان آموزان راجع به نکات دستوری و ترکیب لغات و ساختارهای جمله، که شاید به راحتی در جایی و یا در کتابی کامل جمع آوری شده، پیدا نشود؛ پاسخ داده می شوند.

در کلاس های گروهی امکان مکالمه تمرین های گرامری بیشتر است.

از طرفی در کلاس های پیشرفته مدام شرایط گفت و گو و ارائه مطالب به صورت PowerPoint و word برای زبان آموزان فراهم می شود تا با بهره گیری از تکنیک های تثبیت مکالمه آماده ورود به محیط آلمانی زبان شوند.

همچنین سبک یادگیری افراد مختلف در ارتباط با زبان آلمانی متفاوت است.

زبان آموزان آلمانی از جهت سبک یادگیری زبان به چهار دسته کلی تقسیم می شوند:
۱- زبان آموزان سمعی، که تمرینات شنیداری بززگترین کمک را به آن ها می کند.
۲- زبان آموزان بصری، بهره گیری از شکل و تصویر سازی مناسب بر تخته کلاس برای این عزیزان اهمیت دارد.
۳- زبان آموزان گفتاری، بیشتر با برقراری دیالوگ زبان آلمانی را می آموزند.
۴- زبان آموران گرامری: شکل گیری و تثبیت نکات گرامری در ذهن این زبان آموزان توسط استاد از اهمیت بالایی برخوردار است.

زمان فراغت می تواند برای زبان آموزان آلمانی زمان مناسبی جهت آشنایی با این زبان از زاویه ای متفاوت باشد.

در ترم های مبتدی گوش دادن موسیقی زبان آلمانی می تواند جذاب باشد اما در ترم های بالاتر به مرور فیلم و کتاب آلمانی به جزئی از فرایند یادگیری زبان آموزان آلمانی تبدیل می شود.

برای آشنایی با دوره های ما روی این لینک کلیک کنید!

دوره ی تخصصی از مبتدی تا پیشرفته

یادگیری زبان های خارجی در حال حاضر برای بسیاری از افراد در هر جایگاهی بسیار ضروری و کارآمد می باشد.

از جمله این زبان ها می توان به زبان آلمانی اشاره کرد.

به دلیل موقعیت ها و فرصت های شغلی، تحصیلی و مهاجرتی به کشورهای آلمانی زبان و همچنین توسعه کسب و کار با شرکت های آلمانی زبان یادگیری و آموزش زبان آلمانی بسیار پرطرفدار شده و تبدیل به زبان دوم و یا سوم بسیاری از افراد جامعه شده است.

زبان آلمانی یکی از رایج ترین زبان های قاره اروپاست که بیشتر در کشورهای مرکزی اروپا استفاده می شود، از جمله آلمان، اتریش،‌ سوئیس، بخش های شمالی ایتالیا و لیختن اشتاین، همچنین یکی از زبان های رسمی کشورهای بلژیک و لوکزامبرگ می باشد که به زبانی کاربردی در جهت یادگیری تبدیل شده است.

زبان آلمانی، زبان مادری نزدیک به ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان است. این زبان سومین زبان آموزش داده شده در ایالات متحده بعد از اسپانیایی و فرانسه و اتحادیه اروپا بعد از انگلیسی و فرانسه می باشد.

در محیط اینترنت نیز سومین زبان رایج بعد از انگلیسی و روسی و دومین زبان علمی جهان به دلیل تعداد بالای مقالات نوشته شده است.

دوره های آموزش زبان آلمانی در ایران نیز بسیار پر طرفدار بوده و زبان آموزان آلمانی به دلیل رسیدن به جایگاهی بهتر و رفتن به کشورهای آلمانی زبان در پی یادگیری این زبان هستند.

در آموزشگاه تندیس پارس از پیشرفته ترین و بروزترین متدهای آموزشی و کتاب های اصلی درسی و کمک آموزشی برای تدریس زبان آلمانی بهره گرفته شده است.

شروع به یادگیری زبان دوم برای افراد کمی سخت و دشوار می باشد.

زبان آلمانی مبتدی تا پیشرفته

از این رو، بسیار از زبان آلمانی تصور زبانی دشوار برای یادگیری را دارند.

البته مسلما یادگیری زبانی جدید کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تمرین و زمان برای آموزش است اما، روش آموزش و ابزار آموزش بسیار مهم بوده و به زبان آموزان کمک می کند که در مسیر آموزش مشکلی پیدا نکرده و با تلاش و بدون سختی به یادگیری زبان دلخواه خود بپردازند

کلاس های آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه تندیس پارس

برگزاری کلاس های زبان آلمانی در آموزشگاه تندیس پارس به صورت حضوری و آنلاین می باشد.

کلاس های حضوری و آنلاین به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برگزار می شود.

حداکثر زبان آموز در کلاس های آلمانی ۸ نفره بوده و برای بالا بردن سطح آموزش آموزشگاه دهخدا از کلاس های پر جمعیت همیشه پرهیز کرده است.

آموزش کامل به صورت تعاملی بین اساتید و زبان آموزان برقرار می شود.

بهره گیری از تمام ابزاری های کمک آموزشی از جمله کامپیوتر، تخته وایت برد، سیستم پخش صدا، و…. در کلاس های آموزشگاه تندیس پارس در بحث آموزش، یادگیری زبان آلمانی را برای زبان آموزان بسیار راحت و جذاب کرده است.

همچنین مشاوران ما همواره در کنار کلاس های آموزشی قرار دارند و برای بهبود سطح آموزش به شما و اساتید و با جلسات دوره ای پیوسته به پیش برد آموزش می پردازند.

اساتید این کلاس ها در آموزش آنلاین جز با تجربه ترین ها بوده و با استفاده از ابزار های کمک آموزشی الکترونیکی فضای کلاس های حضوری را برای یادگیری شما فراهم خواهند کرد.

کلاس های آنلاین نیز به صورت خصوصی و گروهی، با بالاترین کیفیت و شبیه ساز کلاس های حضوری می باشد!

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید:

۰۹۰۲۹۶۸۱۹۲۶

اینستاگرام ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا