اطلاعات

اصول صحیح آموزش آلمانی

در این مقاله اصول صحیح آموزش آلمانی را یادمیگیرید!!!!

روش کار در موسسات مبدا آموزشگاه های متعددی در ایران زبان آلمانی را به صورت غیر تخصصی ارائه می دهند.

واضح است روش کار در موسساتی که در کنار زبان آلمانی، زبان های چینی، عربی و ترکی استانبولی نیز ارائه می دهند با کلاس های زبان آلمانی صرفا به دنبال تکمیل برنامه آموزشی خود هستند و فارغ التحصیلان این آموزشگاه ها به نسبت به زمانی که صرف کرده اند زمان لازم را نمی گیرند.

– زبان آموزان آلمانی خود خوان زبان آموزان آلمانی که به صورت خود خوان این زبان را در دستور کار قرار می دهند با توجه به این که در موارد عمده از خط مشی صحیحی برای یادگیری زبان آلمانی پیروی نمی کنند در یادگیری مفاهیم اساسی ساختار زبان آلمانی دچار مشکلات عمیق می شوند.

– وقفه در کلاس های زبان آلمانی جهت دوره مطالب یکی از اشتباهات رایج زبان آموزان آلمانی انصراف از کلاس های جاری جهت تمرین و تکرار می باشد.

به خصوص در ترم های پایه و میانه این تصمیم تبعات جبران ناپذیری به دنبال دارد. زبان آموزان در این سطح عمدتا قادر نیستند زمان بندی و چهارچوب مناسبی برای دوره ی دروس انتخاب کنند و پس از مدتی با افت سطح زبانی در جهت جبران عقب ماندگی ها به آموزشگاه تندیس پارس مراجعه می کنند. زیرا با اصول صحیح آموزش ندیده اند.

دوره مباحث می بایست زیر نظر اساتید مجرب، با روش های صحیح و همراه حرکت رو به جلو صورت گیرد.

کم کم خودتان را در آلمانی غرق کنید

بعد از اینکه کم کم و بادقت گام های اول را برداشتید، شروع به خواندن متون و نوشتن آنها به زبان آلمانی کنید. به این ترتیب با زبان و ساختار آن بهتر آشنا می شوید و بطور اتوماتیک مجبور می شوید از کلمات استفاده کرده و آنها را بهتر به خاطر بسپارید.

  • از کتاب های آموزش زبان آلمانی برای کودکان شروع کنید (هیچ اشکالی ندارد!)
  • یک ایده فوق العاده برای یادگیری سریع تر این است که کتاب یا داستان یا موضوعات مورد علاقه خودتان را به زبان آلمانی پیدا کنید و خودتان هم راجب آنها بنویسید.
  • یک مجله آلمانی زبان پیدا کنید، آن را بخوانید و چند کلمه ای نظرتان را راجب پاراگراف هایش بنویسید.

بهترین راه برای یادگیری سریع زبان آلمانی تمرین کارآمد و هوشمندانه است – نه فقط مطالعه زیاد!

اصول صحیح آموزش آلمانی

اصول صحیح آموزش آلمانی

فهرست کلمات پرتکرار: پراستفاده ترین واژگان آلمانی را یاد بگیرید.

به خصوص در ابتدا، یادگیری و تمرین واژگان، بخش اصلی یادگیری سریع زبان آلمانی است. هیچ راه میانبری وجود ندارد. با این حال، همه کلمات برابر نیستند. مهم است بر روی کلماتی تمرکز کنید که بیش‌ترین کاربرد را در زبان دارد.

از لحاظ یادگیری زبان، پرکاربردترین لغات به این معنی است که ممکن است شما چقدر از یک کلمه خاص در مکالمه روزمره استفاده کنید. این جایی است که لیست کلمات پر تکرار مطرح می‌ شود.

لازم نیست همه این نکات را برای شیوایی کاربردی یاد بگیرید. ۱۰۰۰ واژه پر استفاده در زبان آلمانی حدود ۸۰ % از زبان نوشتاری را تشکیل می‌ دهند. بنابراین اگر بر روی آن‌ها تمرکز کنید، یک دایره لغات بزرگی در زبان آلمان خواهید داشت که قادر به درک آن هستید. این آسان‌ترین راه برای یادگیری کلمات آلمانی است که در زندگی واقعی به آن نیاز دارید.

لیست‌های فراوانی برای همه زبان‌ها می‌تواند در اینترنت به راحتی یافت شود. مکان شروع خوب wiktionary است، اما شما با کمک موتور جستجو موارد بیشتری برای انتخاب پیدا خواهید کرد.

برای حفظ  و به خاطر سپاری بهتر لغات، من می‌توانم نرم‌افزار flashcard Anki  را توصیه کنم. این روش تکرار در فواصل مشخص را ارایه می‌دهد که به این معنی است که به جای مطالعه کلمات یکسان در یک ترتیب یکسان، Anki  آن‌ها را در فواصل زمانی استراتژیک به شما نشان خواهد داد.

به این ترتیب آن‌ها به حافظه بلند مدت شما وارد می‌شوند. همچنین تعداد کلماتی را که شما از قبل می‌دانید را ردیابی می ‌کند. این نوع اصول اموزش برای یادگیری زبان صحیح می باشد.

کدگذاری رنگی: جنسیت اسم ها را به راحتی به یاد داشته باشید.

چیزی که برای بسیاری از زبان آموزان آلمانی آسان نیست این واقعیت است که زبان آلمانی سه جنس را برای اسامی خود می‌شناسد: مذکر، مونث و خنثی.

این مساله با این واقعیت پیچیده‌تر می‌شود که هیچ قاعده مشخصی وجود ندارد که در آن جنسیت به یک نوع اسم اختصاص داده شود و همیشه یک استثنا وجود دارد.

به نظر می‌رسد که قاعده و قانون خاصی برای این موضوع وجود ندارد. شما چطور می‌توانید یادگیری سریع زبان آلمانی را با تمام این الگوهای گرامری انجام داده و آن را حفظ کنند؟

ساده‌ترین راه برای یادگیری جنسیت در زبان آلمان، رفتار با جنس یک اسم به عنوان بخش جدایی‌ناپذیر از کلمه درست از ابتدا است.

یک ترفند کوچک برای این که این کار را آسان‌تر و سریع‌تر انجام دهید این است که فلش کارت هایی با چندین رنگ تهیه کرده و رنگ خاصی را به یک جنسیت اختصاص دهید. برای مثال، سبز می‌تواند مردانه باشد، قرمز برای مونث و آبی برای خنثی.

هنگام مطالعه واژگان، هر اسم را بر روی یک کارت در رنگ اختصاص‌یافته به جنسیت خود بنویسید. این به شما یک نشانه بصری می دهد و به شما کمک می‌کند تا به راحتی جنسیت کلمه را به یاد بیاورید.

کدگذاری رنگی را می توان با یک اصول صحیح آموزش یادآوری موثرتر کرد: زمانی که یک اسم یاد می‌گیرید، آن را در ذهنتان توصیف ‌کنید و یک ارتباط ذهنی با رنگ جنسیت دستوری ایجاد کنید.

به عنوان مثال، شما می‌توانید زمانی که کلمه “der Hund,” را یاد می گیرید یک سگ سبز را به یاد داشته باشید. این کار را به طور مداوم انجام دهید و شما در زمان کمی استاد جنسیت آلمانی خواهید بود.

نکته مهم:

 حتما دقت کنید کلاس های آنلاینی را شرکت کنید که از طرف موسسات برگزار می شود. به صدها علت از جمله اینکه موسسات، مدرس را ملزم به پاسخگویی می کنند و در صورت کیفیت پایین آموزش او را بازخواست می کنند.

موسسات همچنین روند خاصی برای انتخاب مدرس دارند تا بهترین ها را انتخاب کنند همچنین به علت مدیریت قوی، آزمونهای منظم برگزار می کنند و در صورت نارضایتی شما می توانند استاد را برایتان عوض کنند و حتی هزینه را عودت دهند اما کلاس هایی که توسط اشخاص یا افراد متفرقه برگزار می شود خودتان هستید و خدای خودتان!

آموزش آنلاین آلمانی :

آلمانی یکی از زبان های رایج در دنیا است و اگر شما قصد مهاجرت، تحصیل و اشتغال در کشور های آلمانی زبان را دارید باید این زمان را یاد بگیرید. روش های مختلفی پیش روی شما هستند که با استفاده از آن بتوانید آلمانی را یاد بگیرید. اما شما باید روشی را برای آموزش زبان آلمانی انتخاب کنید که تمام مهارت های لازم را به شما آموزش داده و بتوانید به راحتی در موقعیت های مخلتف ارتباط برقرار کنید.

 آموزش آنلاین آلمانی یکی از روش هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. این روش مزایای مختلفی برای شما دارد و کمک می کند تا به راحتی آلمانی را یاد بگیرید

مزایای یادگیری زبان آلمانی

مزایای زبان آلمانی : چرا آلمانی یاد بگیریم ؟

آلمانی دومین زبان به عنوان متداول ‌ترین زبان علمی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. یکی از دلایل این موضوع این است که بازار کتاب آلمان سومین بازار بزرگ جهان پس از صنایع چاپ و نشر چینی و انگلیسی است. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان دسترسی به آن‌ها را می‌ دهد ، پس این می تواند یکی از دلایلی باشد که به شما انگیزه می دهد تا آلمانی یاد بگیرید.

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور های خارجی را دارید آلمان می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. دانشگاه‌ های آلمان شهرت جهانی بسیار خوبی دارند. در سال ۲۰۱۱، این کشور چهارمین مقصد محبوب برای دانشجویان خارجی بوده که برای دانشگاه های  آلمانی اپلای کرده اند.

این موارد تنها مزایای یادگیری آلمانی نیست! افرادی که قصد کار در کشورهای خارجی را دارند نیز می توانند به کشور آلمان به عنوان یکی از بهترین گزینه ها فکر کنند. آلمان بزرگ‌ ترین اقتصاد در اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد جهان است. این کشور مهد بسیاری از شرکت ‌های بین‌المللی و خط مقدم فن ‌آوری ‌های جدید است

مزایای آموزش آنلاین آلمانی چیست ؟

دنیای پرمشغله امروز باعث شده است که دغدغه های زیادی داشته باشیم و با چالش های زیادی روبرو باشیم. خیلی از افرادی که دوست دارند یک زبان جدید یاد بگیرند وقت کافی پبدا نمی کنند تا در کلاس های حضوری شرکت کنند. این گروه از افراد می توانند از زمان های مرده خود و یا زمانی که در حال انجام کارهای خود هستند برای آموزش زبان آلمانی استفاده کنند.

آموزش آنلاین آلمانی راه حلی است که به شما پیشنهاد می کنیم. دوره آنلاین باعث می شود تا شما بتوانید در هر جایی که هستید زبان یاد بگیرید فقط کافی است یک دستگاه متصل به اینترنت داشته  باشید. زمان و مکان شما در این روش آموزشی اهمیت ندارد.

با کمک این روش می توانید به صورت مفید از زمان خود استفاده کنید. همچنین با آموزش آنلاین دیگر زمانی را برای رفتن به کلاس هدر نمی دهید. هر جا که به اینترنت دسترسی داشته باشید کلاستان در همان جا برگزار می شود!

اصول صحیح یادگیری زبان آلمانی

از دیگر مزایایی که می توانیم برای آموزش مجازی مطرح کنیم این است که فایل آموزشی جلسات برگزار شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با این فایل ها می توانید در صورت نیاز یک درس را چندین بار مرور کنید تا به خوبی آن را یاد بگیرید. حتی اگر نتوانید در یک جلسه آنلاین شرکت کنید می توانید فایل ضبط شده را دریافت کرده و در فرصت مناسب درس جدید را یاد بگیرید.

افرادی که در شهرهای کوچک زندگی می کنند ممکن است مشکلاتی برای پیدا کردن یک دوره خوب آموزش آلمانی داشته باشند. آموزش آنلاین آلمانی باعث می شود که همه افراد در هر جایی از کشور که باشند بتوانند به بهترین اساتید دسترسی داشته باشند. در این صورت عدالت آموزشی در تمام کشور برقرار می شود و همه می توانند تجربه یادگیری آلمانی را به بهترین نحو داشته باشند و به اهداف خود دست پیدا کنند

آموزش آنلاین آلمانی : کجا یاد بگیریم ؟

آموزش آنلاین زبان آلمانی در موسسه تندیس پارس از طریق سایت اسکای روم انجام می گیرد.

به طوری که زبان آموزان مانند کلاس ‌های حضوری بتوانند آموزش‌ های موثر و مفید ببینند.

در ایت نوع آموزش دانش آموزان تصویر و صدای استاد را به صورت همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آن ها به سرعت ارتقا یابد.

همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همه شرکت کنندگان در کلاس آنلاین قرار دارد و در این نوع آموزش اصول صحیح آلمانی را یاد میگیرید.

اینستاگرام ما

اگزمینر آزمون و روش اصولی او

۰۹۳۷۴۹۶۸۴۶۶

کلاس های آنلاین ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا